Lublin – Biała Podlaska (przez Radzyń Podlaski)

Odwróć kierunek

Kursy na trasie Lublin – Biała Podlaska przez Lubartów, Kock, Radzyń Podlaski, Międzyrzec Podlaski.
Odjazd z Lublina, Dworzec Autobusowy (Dworzec Główny PKS) Al. Tysiąclecia 6

05:40 C 1-7
06:15 LA 1-6
06:30 LkAo 1-6
07:20 L 1-7
08:25 U 1-7
09:35 UA 1-6
09:55 Lko 1-7
10:20 Lk 1-7
10:59 Dk 1-7
11:17 DkEA 1-6
11:35 DkA 1-6
11:50 Lkm 1-7
12:50 L 1-7
13:00 Nop 1-7
13:15 L 1-7
13:42 Lkp 1-7
14:25 Uh 1-7
14:45 A 1-6
14:55 Dk 1-7
15:27 U 1-7
15:45 Lko 1-7
16:10 UA 1-6
17:05 Dk 1-7
17:30 Dk 1-7
17:50 Uh 1-7
18:17 Dk 1-7
19:25 Dk 1-7
19:58 Um 7

Legenda:
L – nie kursuje 25-26 grudnia, 1 stycznia, pierwszy i drugi dzień Wielkanocy
U – nie kursuje 25 grudnia, 1 stycznia i pierwszy dzień Wielkanocy
C – nie kursuje 25-26 grudnia, 1 stycznia i w pierwszy dzień Wielkanocy
D – nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia, 1 stycznia, w Wielką Sobotę, pierwszy i drugi dzień Wielkanocy
N – nie kur­suje w pierw­szy dzień Wiel­ka­nocy oraz 25 grud­nia
A – nie kursuje w niedziele i święta
E – nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
h – nie kursuje 24 grudnia
k – nie kursuje 1 listopada
m – nie kursuje 24 grudnia i 31 grudnia
o – nie kursuje 24 grudnia i w Wielką Sobotę
p – nie kur­suje 31 grud­nia
1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty
7 – kursuje w niedziele

Przewoźnicy:
– BP Tour – 05:40, 08:25, 09:35, 14:25, 15:27, 16:10, 17:50, 19:58
– Garden Service (Garden Express) – 13:00, 14:45
– Jerzy Kostrzewa – 06:30, 09:55, 10:20, 10:59, 11:17, 11:35, 11:50, 13:42, 14:55, 15:45, 17:05, 17:30, 18:17, 19:25
– Kazimierz Chabros Kaz Car – 06:15, 07:20, 12:50, 13:15

Odwróć kierunek

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2017 r.

198 odpowiedzi na „Lublin – Biała Podlaska (przez Radzyń Podlaski)” - Dodaj komentarz

    • Adam pisze:

      Kursy będą. Nie wszystkie (jak to pokazuje coroczna praktyka), ale będą. Przewoźnicy (nie wszyscy) nie zawsze jednak precyzyjnie o realizowanych kursach informują. Potwierdzone zostało, że jutro w Boże Ciało realizowane będzie kurs z Lublina do Białej Podlaskiej realizowany Garden Service o 13:00. Ponadto BP Tour daje możliwość zakupu biletów na jutro na godz. 05:40, 08:25, 09:20, 13:05, 14:25, 15:10, 15:27, 16:00, 17:50 (wymieniono także połączenia przez Parczew nieznajdujące się akurat na niniejszej podstronie), co skłania do wniosku, że wymienione połączenia będą.

  • ANNA pisze:

    Mam pytanie czy kurs 16,10 z bp tour z lublina do Białej jest czy go nie ma? Na rozkładzie go nie ma a poniżej jest , przewoźnik ma kurs czy nie?

    • Adam pisze:

      Przewoźnik oferuje możliwość zakupu biletu internetowego na ten kurs, co oznaczałoby, że jest.

    • Adam pisze:

      Kursował Garden Service. Nastąpiła zmiana w rozkładzie tego przewoźnika i kursu już nie ma.

  • Karol pisze:

    17.02 o godzinie 19.58 oraz 20.15 miały wystartować dwa busy z Lbn do Białej. Nie było ani jednego, choć na tabeli rozkładów jest napisane że o tych godzinach odjeżdżają. To są ostatnie busy, i ludzie nie mają później innych opcji, żeby wrócić do domu, choć tego potrzebują, więc nie róbcie ludzi w ch…

  • Valery pisze:

    Witam.
    Jestem z Białorusi. Nie bardzo dobrze rozmawiam po polsku.

    Chcę kupić rower V Lublinie i pojechać do „Białej Podlaski” 17-go lutego.
    Pudło z rowerem ma rozmiar 145x75x22cm -+3cm. Zapakowany rower waży ok 12kg.

    Ile będzie to kosztować ?

    • Adam pisze:

      Wszystkie kursy są z Lublina do Białej Podlaskiej. Z Dworca w Lublinie. Godziny odjazdów są wskazane w tabelce.

  • PiotrG pisze:

    Witam.
    Dzisiaj, w wigilię kierowca busa z Lublina do Białej o 10:20 nie wydawał paragonów za bilety i był bezczelny dla pasażerów, a to nie stawał na przystankach, a to nie chciał podnieść temperatury. Frustrat i psychol.

  • Monika pisze:

    Witam. Bardzo proszę o odpowiedź. Z jakiej ulicy i z którego stanowiska odjeżdzają busy o 19:25 oraz 19:58 ? Jest tutaj tyle tych busów, a ostatnio gdy podeszłam na stanowisko bodajże 14 był powieszony tylko jeden rozklad z około 3 kursami . Oznacza to, że po prostu busy przyjeżdzają w podanych godzinach, tylko po prostu na tablicy przy stanowisku nie ma o tym informacji? Bardzo mi zależy na tej informacji, ponieważ nie jestem z Lublina i nie mam możliwości sprawdzić .

    • Adam pisze:

      Odjazdy wszystkich autobusów są z Dworca Głównego (Al. Tysiąclecia), do Białej Podlaskiej jeżdżą ze stanowisk 14 i 15.

    • Adam pisze:

      Jak są dobre warunki na trasie, a kierowca lubi „pocisnąć”, to nawet po ok. 1 godzinie i 30 minutach może już być w Międzyrzecu Podlaskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *