Awaria systemu sprzedaży biletów PolskiegoBusa uniemożliwiała kupno biletów

Niemiła niespodzianka spotkała w ostatnich dniach osoby próbujące zakupić bilet na połączenia na stronie internetowej przewoźnika PolskiBus.com. W wyniku awarii systemu pasażerowie nie mogli skutecznie zakupić biletu. Internet zalały komentarze wysoce niezadowolonych osób, które przelały pieniądze na rzecz przewoźnika (środki zostały pobrane), a biletów się nie doczekały. Sytuacja była poważna, ponieważ należy pamiętać, że w kursach realizowanych bezpośrednio przez PolskiBus.com (nie przez podmioty współpracujące) nie ma możliwości zakupu biletu u kierowcy.

Nie stracili zatem aż tak mocno podróżujący na trasie Warszawa – Biała Podlaska, ponieważ tutaj kursy pod szyldem PolskiBus.com są realizowane przez znanego lokalnego przewoźnika Garden Service. W efekcie bilety są dostępne do zakupu u kierowcy, niekoniecznie jednak o tak atrakcyjnej cenie, w jakiej można je kupić na stronie internetowej PolskiegoBusa. W dniu wczorajszym (19 lipca) PolskiBus uporał się już z awarią. Jednocześnie przewoźnik informuje, że pasażerowie, którzy przelali środki pieniężne na rzecz PolskiegoBusa, a nie otrzymali biletów, mogą ubiegać się o ich zwrot.

2 odpowiedzi na „Awaria systemu sprzedaży biletów PolskiegoBusa uniemożliwiała kupno biletów” - Dodaj komentarz

    • Adam pisze:

      Jak chodzi o PolskiegoBusa na trasie Biała Podlaska – Warszawa i Warszawa – Biała Podlaska, należy pamiętać, że faktycznie połączenia realizuje przewoźnik Garden Service. To jest też przyczyną, dla której nie ma jeszcze dalszego kalendarza podróży. Kalendarze podróży na kursy realizowane bezpośrednio przez PolskiegoBusa zazwyczaj pojawiają się wcześniej. Dłużej natomiast czekać trzeba na możliwość kupna biletów w przypadku np. kursów realizowanych przez Garden Service. Mówiąc krótko, trzeba cierpliwie czekać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bialskibus