Garden Express rezygnuje z telefonicznej rezerwacji miejsc

Zaskakującą decyzję podjął przewoźnik Garden Express. Od dnia 1 stycznia 2019 r. Garden Express rezygnuje z telefonicznej rezerwacji miejsc na połączenia dalekobieżne. Osoby chcące dojechać z Białej Podlaskiej np. do Białegostoku, Lublina czy Warszawy, bądź w kierunku przeciwnym, nie będą mogły zamówić miejsca w busie przez telefon. Jak wiemy, wiele osób korzystało z telefonicznej rezerwacji. Jaka jest więc alternatywa dla podróżujących?

garden express

Od dłuższego czasu pasażerowie Garden Express (Garden Service) mogą kupować bilety na kursy za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży biletów, który jest dostępny na stronie przewoźnika. Garden zachęca do tej formy sprzedaży biletów. Co jednak istotne, bilet przez Internet jest droższy, ponieważ dochodzi konieczność zapłaty opłaty transakcyjnej.

Tym samym Garden Express, w przeciwieństwie do wielu innych licznych przewoźników działających na terenie kraju, nie umożliwia zakupu biletu przez Internet taniej. Dodatkowo należy nadmienić, że wciąż istnieje możliwość zakupu biletów w godzinach pracy Kasy na dworcu autobusowym w Białej Podlaskiej.

Jedna odpowiedź na „Garden Express rezygnuje z telefonicznej rezerwacji miejsc” - Dodaj komentarz

  • I bardzo dobrze pisze:

    Już dawno trzeba było, ludzie rezerwują po 5 busów a potrzebujący nie mogą zarezerwować bo nie ma miejsc.
    „Ludzie ludziom zgotowali ten los”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Bialskibus