Garden Service wprowadza promocje na trasie Biała Podlaska – Warszawa

Jak wynika z tekstu sponsorowanego zamieszczonego na portalu BIALA24.PL, Garden Service podjął działania zmierzające do konkurowania z ofertą połączeń PKP na trasie Biała Podlaska – Warszawa. Nie jest bowiem tajemnicą, że w ostatnim czasie ogromna ilość pasażerów podróżujących z Białej Podlaskiej do Warszawy bądź w kierunku powrotnym wybiera nie autobusy, lecz pociągi. Wpływa na to znacznie krótszy czas podróży przy zbliżonej cenie biletu.

Garden Service

Czy promocja Gardenu w jakimś stopniu odwróci ten trend? Jako szczególnie ciekawa opcja jawi się możliwość zakupu dwóch biletów w obie strony podróży, przy preferencyjnej cenie biletu powrotnego. Dzięki temu bowiem, o ile cena biletu pierwszego pozostaje bez zmian, to bilet powrotny z Warszawy do Białej Podlaskiej kupimy z 30% rabatem. W efekcie zamiast ceny regularnej biletu normalnego 28 złotych zapłacimy 19,60 zł. Bilety takie można jednak kupić wyłącznie w kasie na Dworcu Centrum w Białej Podlaskiej (brak możliwości ich zakupu online).

Dodatkowo na kursach z Białej Podlaskiej do Warszawy o godz. 06:45 (od poniedziałku do niedzieli) i 18:45 (od poniedziałku do piątku), jak również z Warszawy do Białej Podlaskiej o godz. 22:30 (od poniedziałku do niedzieli) i 09:15 (od poniedziałku do piątku) studenci zapłacą za bilety tylko 14,90 zł, a osoby po ukończeniu 60 roku życia będą mogli zakupić je z 30% rabatem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Bialskibus