Garden Service zakończył współpracę z PolskiBus.com

Z dniem 26 marca 2018 r. Garden Service zakończył realizowanie połączeń na trasie Biała Podlaska – Warszawa we współpracy z PolskimBusem. Tym samym zniknęła możliwość zakupu na stronie internetowej PolskiegoBusa, w tym biletów z taniej puli, nawet w cenie 2 złotych. Zmiana zapewne ma związek z faktem zintegrowania sprzedaży biletów w ramach PolskiegoBusa z FlixBusem i skupienia się na połączeniach dalekobieżnych.

Dworzec Garden Service

Charakterystyczne czerwone autobusy PolskiegoBusa pojawiły się w Białej Podlaskiej we wrześniu 2015 r. Przewoźnik oferował 4 połączenia z Białej Podlaskiej do Warszawy i 4 połączenia z Warszawy do Białej Podlaskiej dziennie. Przedsięwzięcie prawdopodobnie nie było opłacalne. W lipcu 2016 r. wykonywanie tych połączeń przejął Garden Service (Garden Express) na podstawie porozumienia z PolskimBusem. W efekcie bilety można było kupować już nie tylko przez Internet, ale również bezpośrednio w autobusach.

Z kolei od 10 stycznia 2018 r., niedługo po ogłoszeniu „połączenia” PolskiegoBusa z FixBusem, liczba połączeń zmniejszyła się z 4 do 1 w każdą ze stron. Wciąż kursy były jednak realizowane dużymi autobusami, co stanowiło odstępstwo od typowych kursów Garden Service. Od 27 marca 2018 r. Garden Service całkowicie zakończył realizację tego typu połączeń w kooperacji. Przewoźnik obsługiwał będzie tylko swoje „typowe” połączenia na trasie z Białej Podlaskiej do Warszawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Bialskibus