Strona internetowa PolskiegoBusa przekształciła się w stronę FlixBus

O tym, że PolskiBus wchodzi w sieć FlixBusa wiemy od dłuższego czasu. Właśnie nastąpił kolejny etap w rebrandingu PolskiegoBusa na FlixBusa. Stanowić on może jednak niedogodność dla pasażerów z wyrobionymi nawykami zakupu biletów. Wchodząc na stronę internetową PolskiBus.com, na którą przyzwyczajeni użytkownicy dokonywali zakupu biletów, następuje automatycznie przekierowanie na stronę FlixBus.pl. Nie jest to nic przyjemnego, zwłaszcza, że strona internetowa FlixBus.pl nie jest niezawodna. Co istotne, pewne problemy napotkają osoby, które będą chciały zakupić bilet na podróż na trasie Biała Podlaska – Warszawa lub Warszawa – Biała Podlaska.

Choć przekierowanie ze strony PolskiBus.com na FlixBus.pl jest automatyczne, to pasażerowie zainteresowani zakupem biletu na trasie Biała Podlaska – Warszawa lub Warszawa – Biała Podlaska i tak zmuszeni będą wrócić na stronę PolskiegoBusa, która działa jednak pod innym adresem. Nie w każdym jednak przypadku powrót taki nastąpi. Wyszukiwarka połączeń na stronie FlixBus.pl jest na tyle wadliwa, że nie zawsze udaje się w niej skutecznie wybrać miejscowość „Biała Podlaska”.

Jak uporać się z powyższym problemem? Najlepiej jest wchodzić bezpośrednio na nowy adres strony internetowej PolskiBus.com – http://www.shpoland.com/PL/index.htm

W chwili obecnej bilety na trasach Biała Podlaska – Warszawa i Warszawa – Biała Podlaska można zakupić na okres do 26 marca 2018 r. Co nastąpi dalej? Tego nie wiemy, ale bardzo prawdopodobnym jest zakończenie współpracy pomiędzy Garden Service a PolskimBusem (FlixBusem). Nie jest tajemnicą, że FlixBus stawia na dalekobieżne trasy. Wówczas byłby to koniec połączeń dużymi autobusami z Białej Podlaskiej do Warszawy. Standardem od wielu lat są autobusy potocznie zwane przez pasażerów busami o 19 miejscach siedzących.

Jedna odpowiedź na „Strona internetowa PolskiegoBusa przekształciła się w stronę FlixBus” - Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Bialskibus