Od 10 stycznia 2018 r. mniej tanich połączeń z Białej do Warszawy

Jak powszechnie wiadomo, przewoźnik PolskiBus.com przechodzi transformację i docelowo będzie FlixBusem. Pasażerów dojeżdżających z Białej Podlaskiej i Międzyrzeca Podlaskiego do Warszawy (i w kierunkach odwrotnych) z pewnością najbardziej interesuje, co stanie się z kursami realizowanymi do tej pory przez Garden Service we współpracy z PolskimBusem. Dziś już wiemy, że niebawem 3/4 z nich „znika”. „Znika”, ponieważ bardziej właściwym terminem na określenie tego procesu jest zmiana ich charakteru.

W chwili obecnej na stronie internetowej PolskiBus.com możemy kupować bilety na kursy z Białej Podlaskiej do Warszawy o godzinach 05:30, 08:50, 11:45 i 16:45, a na kursy z Warszawy do Białej Podlaskiej o godzinach: 09:15, 12:40, 17:15, 20:30. Taki stan rzeczy będzie istniał jedynie do dnia 9 stycznia 2018 r.

Od dnia 10 stycznia 2018 r. na stronie PolskiBus.com kupimy już wyłącznie bilety na jeden kurs dziennie z Białej Podlaskiej do Warszawy – o godz. 16:45 oraz jeden kurs dziennie z Warszawy do Białej Podlaskiej – o godz. 20:30. Co istotne, pozostałe połączenia Garden Service prawdopodobnie dalej będzie realizował, gdyż na stronie internetowej Garden Service istnieje możliwość zakupu biletu na nie. Będą to już jednak połączenia realizowane przez Garden Service bez jakiejkolwiek współpracy z PolskimBusem. Kończy się zatem niejako era bardzo tanich biletów. Bilety na kursy PolskiBus.com często są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, zaczynających się od 2 zł za kurs.

3 odpowiedzi na „Od 10 stycznia 2018 r. mniej tanich połączeń z Białej do Warszawy” - Dodaj komentarz

  • marek pisze:

    czyli polskibus znika z naszego miasta, garden dalej monopolista- pewnie niedługo podniesie ceny. Ludzie i tak będą jeździć, to nic że można było kupować w internecie tanio bilety , większość kupowała u kierowcy po 28 zł . W ogóle po co ludzie jeżdżą gardenem za 28 zł skoro pociągi są po 29,90 i ponad godzinę szybciej…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Bialskibus