Lublin – Biała Podlaska (przez Radzyń Podlaski)

Odwróć kierunek

Ostatnia aktualizacja: 15 października 2021 r.

Kursy na trasie Lublin – Biała Podlaska przez Lubartów, Kock, Radzyń Podlaski, Międzyrzec Podlaski.
Odjazd z Lublina, Dworzec Autobusowy (Dworzec Główny PKS) Al. Tysiąclecia 6

05:45 A 1-6
06:15 A 1-6
06:30 Ako 1-6
07:00 LkAo 1-6
07:20 L 1-7
08:25 Ew 1-7
09:35 A 1-6
10:20 Lk 1-5
10:40 L 1-5
11:00 Dk 67
11:25 Dk 1-5
11:55 Lm 5
12:30 DkE 1-7
12:50 L 1-7
13:00 Nop 1-5
13:20 L 1-7
13:42 Lkp 1-7
14:25 U 1-7
14:45 A 1-6
15:27 Lw 1-7
15:45 Lko 5
16:10 AE 1-6
16:30 L 1-7
16:47 L 1-5
17:30 Dk 1-5
18:20 Dk 67
19:25 Dk 1-7

Legenda:
L – nie kursuje 25-26 grudnia, 1 stycznia, pierwszy i drugi dzień Wielkanocy
U – nie kursuje 25 grudnia, 1 stycznia i pierwszy dzień Wielkanocy
D – nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia, 1 stycznia, w Wielką Sobotę, pierwszy i drugi dzień Wielkanocy
N – nie kur­suje w pierw­szy dzień Wiel­ka­nocy oraz 25 grud­nia
A – nie kursuje w niedziele i święta
E – nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
h – nie kursuje 24 grudnia
k – nie kursuje 1 listopada
m – nie kursuje 24 grudnia i 31 grudnia
o – nie kursuje 24 grudnia i w Wielką Sobotę
p – nie kur­suje 31 grud­nia
w – nie kursuje w Boże Ciało
1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
67 – kursuje w soboty i w niedziele

Przewoźnicy na trasie z Lublina do Białej Podlaskiej realizujący połączenia o poszczególnych godzinach:
– BP Tour – 05:45, 08:25, 09:35, 14:25, 15:27, 16:10
– Garden Service (Garden Express) – 13:00, 14:45, 16:30
– Jerzy Kostrzewa – 06:30, 07:00, 10:20, 11:00, 11:25, 11:55, 12:30, 13:42, 15:45, 17:30, 18:20, 19:25
– Kazimierz Chabros Kaz Car – 06:15, 07:20, 10:40, 12:50, 13:20, 16:47

Odwróć kierunek

Ostatnia aktualizacja: 15 października 2021 r.

408 odpowiedzi na „Lublin – Biała Podlaska (przez Radzyń Podlaski)” - Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bialskibus