Garden Service: Biała Podlaska – Białystok (szczegółowy rozkład)

(Powróć do ogólnego rozkładu jazdy na trasie Biała Podlaska – Białystok – LINK)

Biała Podlaska
(przystanek początkowy)
12:50
16:00
Janów Podlaski
13:13
16:23
Konstantynów
13:23
16:33
Horoszki Małe
13:28
16:38
Horoszki Duże
13:32
16:42
Hołowczyce
13:35
16:45
Sarnaki
13:43
16:53
Siemiatycze
13:56
17:06
Dziadkowice
14:15
17:25
Boćki
14:27
17:37
Bielsk Podlaski
14:44
17:54
Zabłudów
15:17
18:27
Białystok, ul. Ks. Suchowolca
15:37
18:47
Białystok,
ul. Branickiego
15:43
18:53
Białystok,
Dworzec PKS 02
(przystanek końcowy)
15:50
19:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bialskibus