Garden Service: Biała Podlaska – Białystok (szczegółowy rozkład)

(Powróć do ogólnego rozkładu jazdy na trasie Biała Podlaska – Białystok – LINK)

Biała Podlaska
(przystanek początkowy)
12:50
Janów Podlaski
13:13
Konstantynów
13:23
Horoszki Małe
13:28
Horoszki Duże
13:32
Hołowczyce
13:35
Sarnaki
13:43
Siemiatycze
13:56
Dziadkowice
14:15
Boćki
14:27
Bielsk Podlaski
14:44
Zabłudów
15:17
Białystok, ul. Ks. Suchowolca
15:37
Białystok,
ul. Branickiego
15:43
Białystok,
Dworzec PKS 02
(przystanek końcowy)

15:50

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bialskibus