Lublin – Biała Podlaska (przez Radzyń Podlaski)

Odwróć kierunek

Kursy na trasie Lublin – Biała Podlaska przez Lubartów, Kock, Radzyń Podlaski, Międzyrzec Podlaski.
Odjazd z Lublina, Dworzec Autobusowy (Dworzec Główny PKS) Al. Tysiąclecia 6

05:40 C 1-7
06:15 LA 1-6
06:30 LkAo 1-6
07:20 L 1-7
08:25 U 1-7
09:35 UA 1-6
09:55 Lko 1-7
10:20 Lk 1-7
10:59 Dk 1-7
11:17 DkEA 1-6
11:35 DkA 1-6
11:50 Lkm 1-7
12:50 L 1-7
13:00 Nop 1-7
13:15 L 1-7
13:42 Lkp 1-7
14:25 Uh 1-7
14:45 A 1-6
14:55 Dk 1-7
15:27 U 1-7
15:45 Lko 1-7
16:10 UA 1-6
17:05 Dk 1-7
17:30 Dk 1-7
17:50 Uh 1-7
18:17 Dk 1-7
19:25 Dk 1-7
19:58 Um 7

Legenda:
L – nie kursuje 25-26 grudnia, 1 stycznia, pierwszy i drugi dzień Wielkanocy
U – nie kursuje 25 grudnia, 1 stycznia i pierwszy dzień Wielkanocy
C – nie kursuje 25-26 grudnia, 1 stycznia i w pierwszy dzień Wielkanocy
D – nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia, 1 stycznia, w Wielką Sobotę, pierwszy i drugi dzień Wielkanocy
N – nie kur­suje w pierw­szy dzień Wiel­ka­nocy oraz 25 grud­nia
A – nie kursuje w niedziele i święta
E – nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
h – nie kursuje 24 grudnia
k – nie kursuje 1 listopada
m – nie kursuje 24 grudnia i 31 grudnia
o – nie kursuje 24 grudnia i w Wielką Sobotę
p – nie kur­suje 31 grud­nia
1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty
7 – kursuje w niedziele

Przewoźnicy:
– BP Tour – 05:40, 08:25, 09:35, 14:25, 15:27, 16:10, 17:50, 19:58
– Garden Service – 13:00, 14:45
– Jerzy Kostrzewa – 06:30, 09:55, 10:20, 10:59, 11:17, 11:35, 11:50, 13:42, 14:55, 15:45, 17:05, 17:30, 18:17, 19:25
– Kazimierz Chabros – 06:15, 07:20, 12:50, 13:15

Odwróć kierunek

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2017 r.

193 odpowiedzi na „Lublin – Biała Podlaska (przez Radzyń Podlaski)” - Dodaj komentarz

  • Starykon pisze:

    Jechałem w niedziele 12.11 na trasie Lublin-Radzyn Bus o 9.55 zwyczajnie się nie pojawił Kolejny o 10.20 już był ale tak brudnych siedzeń jeszcze nigdy nie widziałem Warstwa czarnego błyszczącego brudu prawie na każdym siedzeniu Zastanawiam się czy po godzinach busem tym wożone są np. świnki? Właścicielu dbaj o jakość bo naslemy inspekcje!

    • Adam pisze:

      Powinny, ale można się spodziewać zmian w kursach, o których przewoźnicy w żaden sposób nie poinformują.

  • Ania pisze:

    Dobrze byłoby rozpisać godziny na poszczególne przystanki (kilka głównych) żeby było wiadomo o której jest bus np. w Radzyniu czy Międzyrzecu. Teraz trzeba kalkulować, liczyć minuty itd. Liczę na przemyślenie tematu, bo to jedna z dokładniejszych stron jeśli chodzi o aktualność połączeń na tych trasach.

    • Adam pisze:

      Normalny bilet to koszt 18 zł lub 20 zł. Rezerwacja jest telefoniczna, jak również jest i online.

    • Adam pisze:

      Busy przewoźnika Jerzego Kostrzewy z Lublina do Białej Podlaskiej przez Radzyń Podlaski odjeżdżają ze stanowiska nr 14.

    • Adam pisze:

      Nie, nie wszystkie busy z Lublina do Białej Podlaskiej kursują w niedziele. Pomocne okażą się tu oznaczenia i legenda, które wskazują na to, w jakie dni busy kursują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *