Lublin – Biała Podlaska (przez Radzyń Podlaski)

Odwróć kierunek

Kursy na trasie Lublin – Biała Podlaska przez Lubartów, Kock, Radzyń Podlaski, Międzyrzec Podlaski.
Odjazd z Lublina, Dworzec Autobusowy (Dworzec Główny PKS) Al. Tysiąclecia 6

05:45 C 1-6
06:15 LA 1-6
06:30 LkAo 1-6
07:20 L 1-7
08:25 U 1-7
09:35 UA 1-6
10:20 Lk 1-7
10:59 Dk 1-7
11:35 DkA 1-6
11:50 Lkm 1-7
12:50 L 1-7
13:00 Nop 1-7
13:15 L 1-7
13:42 Lkp 1-7
14:25 Uh 1-7
14:45 A 1-6
14:55 Dk 1-7
15:27 U 1-7
15:45 Lko 1-7
16:10 UA 1-6
17:05 Dk 1-7
17:30 Dk 1-7
17:50 Uh 1-7
18:17 Dk 1-7
19:25 Dk 1-7

Legenda:
L – nie kursuje 25-26 grudnia, 1 stycznia, pierwszy i drugi dzień Wielkanocy
U – nie kursuje 25 grudnia, 1 stycznia i pierwszy dzień Wielkanocy
C – nie kursuje 25-26 grudnia, 1 stycznia i w pierwszy dzień Wielkanocy
D – nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia, 1 stycznia, w Wielką Sobotę, pierwszy i drugi dzień Wielkanocy
N – nie kur­suje w pierw­szy dzień Wiel­ka­nocy oraz 25 grud­nia
A – nie kursuje w niedziele i święta
E – nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
h – nie kursuje 24 grudnia
k – nie kursuje 1 listopada
m – nie kursuje 24 grudnia i 31 grudnia
o – nie kursuje 24 grudnia i w Wielką Sobotę
p – nie kur­suje 31 grud­nia
1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty

Przewoźnicy:
– BP Tour – 05:45, 08:25, 09:35, 14:25, 15:27, 16:10, 17:50
– Garden Service (Garden Express) – 13:00, 14:45
– Jerzy Kostrzewa – 06:30, 10:20, 10:59, 11:35, 11:50, 13:42, 14:55, 15:45, 17:05, 17:30, 18:17, 19:25
– Kazimierz Chabros Kaz Car – 06:15, 07:20, 12:50, 13:15

Odwróć kierunek

Ostatnia aktualizacja: 30 listopada 2018 r.

298 odpowiedzi na „Lublin – Biała Podlaska (przez Radzyń Podlaski)” - Dodaj komentarz

  • Pasazer pisze:

    Autobus o godzinie 17:05 firmy Kostrzewa nie przyjechał. Nie wiem czy jest tak zawsze czy to wyjatkowa sytuacja.

  • max pisze:

    Chcialem napisac o chamskim oszustwie ktore miało miejsce 11.02.2019. Na tablicy w Lublinie jest napisany bus 11.17,11.35 i 11.50.Gdy potrzedlem pod stanowisko o11.22,uznalem ze stojacy zapakowany bus odjedzie o godz.11.35, wiec poszedlem do kasy i kupilem bilet na 11.50.,Wrocilem na stanowisku az odjedzie ten bus,ale on dalej stal, dochodzila 11.40,gdzie powinien podjechac bus na ktory zakupilem bilet w kasie. Godz. zakupu na bilecie byla 11.31.Pelny namnazajacych sie obaw potrzedlem do stojacego od prawie pol godz. busa i zapytalem sie kierowcy o ktorej odjezdza,a on oznajmil mi ze 11.50. Debilizm, pogarda braklo mi slow . Coz wsiadlem i stalem do Radzynia . Wbialej Podl. zglosilem sprawe gdzie trzeba i mam nadzieje ze to nie koniec, panie kierowco.

  • Ola pisze:

    Bus odjeżdżający o 10:20 na przestrzeni całej trasy (do Białej) nawet nie zdążył się rozgrzać, lodowka. Okna tylko delikatnie odmarzly

  • BEATA pisze:

    witam.Bus z Lublina 18.15 i 19.25 jezdzi codziennie?Bardzo mi zalezy na tych polaczeniach 14 stycznia.Dzieki za odpowiedz.Pozdrawiam.

  • Nieaktywny żołnierz pisze:

    Niestety kierowca od Jerzego Kostrzewy z kursu o 13.42, nie daje ludziom biletów jeśli wsiadaja z mniejszych miejscowości do najbliższych dużych miast. A pieniążki idą do kieszeni kierowcy, ciekawe co by zrobił pasażer w przypadku kontroli bez biletu!

    • Adam pisze:

      Kursy, które zgodnie z legendą nie są realizowane w święta, nie będą realizowane również w Święto Trzech Króli. Co do pozostałych kursów, to zależy od decyzji konkretnych przewoźników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bialskibus