Lublin – Biała Podlaska (przez Radzyń Podlaski)

Odwróć kierunek

Kursy na trasie Lublin – Biała Podlaska przez Lubartów, Kock, Radzyń Podlaski, Międzyrzec Podlaski.
Odjazd z Lublina, Dworzec Autobusowy (Dworzec Główny PKS) Al. Tysiąclecia 6

05:45 C 1-6
06:15 LA 1-6
06:30 LkAo 1-6
07:20 L 1-7
08:25 U 1-7
09:35 UA 1-6
10:20 Lk 1-7
10:59 Dk 1-7
11:17 DkEA 1-6
11:35 DkA 1-6
11:50 Lkm 1-7
12:50 L 1-7
13:00 Nop 1-7
13:15 L 1-7
13:42 Lkp 1-7
14:25 Uh 1-7
14:45 A 1-6
14:55 Dk 1-7
15:27 U 1-7
15:45 Lko 1-7
16:10 UA 1-6
17:05 Dk 1-7
17:30 Dk 1-7
17:50 Uh 1-7
18:17 Dk 1-7
19:25 Dk 1-7

Legenda:
L – nie kursuje 25-26 grudnia, 1 stycznia, pierwszy i drugi dzień Wielkanocy
U – nie kursuje 25 grudnia, 1 stycznia i pierwszy dzień Wielkanocy
C – nie kursuje 25-26 grudnia, 1 stycznia i w pierwszy dzień Wielkanocy
D – nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia, 1 stycznia, w Wielką Sobotę, pierwszy i drugi dzień Wielkanocy
N – nie kur­suje w pierw­szy dzień Wiel­ka­nocy oraz 25 grud­nia
A – nie kursuje w niedziele i święta
E – nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
h – nie kursuje 24 grudnia
k – nie kursuje 1 listopada
m – nie kursuje 24 grudnia i 31 grudnia
o – nie kursuje 24 grudnia i w Wielką Sobotę
p – nie kur­suje 31 grud­nia
1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty

Przewoźnicy:
– BP Tour – 05:45, 08:25, 09:35, 14:25, 15:27, 16:10, 17:50
– Garden Service (Garden Express) – 13:00, 14:45
– Jerzy Kostrzewa – 06:30, 09:55, 10:20, 10:59, 11:17, 11:35, 11:50, 13:42, 14:55, 15:45, 17:05, 17:30, 18:17, 19:25
– Kazimierz Chabros Kaz Car – 06:15, 07:20, 12:50, 13:15

Odwróć kierunek

Ostatnia aktualizacja: 31 października 2018 r.

297 odpowiedzi na „Lublin – Biała Podlaska (przez Radzyń Podlaski)” - Dodaj komentarz

  • max pisze:

    Chcialem napisac o chamskim oszustwie ktore miało miejsce 11.02.2019. Na tablicy w Lublinie jest napisany bus 11.17,11.35 i 11.50.Gdy potrzedlem pod stanowisko o11.22,uznalem ze stojacy zapakowany bus odjedzie o godz.11.35, wiec poszedlem do kasy i kupilem bilet na 11.50.,Wrocilem na stanowisku az odjedzie ten bus,ale on dalej stal, dochodzila 11.40,gdzie powinien podjechac bus na ktory zakupilem bilet w kasie. Godz. zakupu na bilecie byla 11.31.Pelny namnazajacych sie obaw potrzedlem do stojacego od prawie pol godz. busa i zapytalem sie kierowcy o ktorej odjezdza,a on oznajmil mi ze 11.50. Debilizm, pogarda braklo mi slow . Coz wsiadlem i stalem do Radzynia . Wbialej Podl. zglosilem sprawe gdzie trzeba i mam nadzieje ze to nie koniec, panie kierowco.

  • Ola pisze:

    Bus odjeżdżający o 10:20 na przestrzeni całej trasy (do Białej) nawet nie zdążył się rozgrzać, lodowka. Okna tylko delikatnie odmarzly

  • BEATA pisze:

    witam.Bus z Lublina 18.15 i 19.25 jezdzi codziennie?Bardzo mi zalezy na tych polaczeniach 14 stycznia.Dzieki za odpowiedz.Pozdrawiam.

  • Nieaktywny żołnierz pisze:

    Niestety kierowca od Jerzego Kostrzewy z kursu o 13.42, nie daje ludziom biletów jeśli wsiadaja z mniejszych miejscowości do najbliższych dużych miast. A pieniążki idą do kieszeni kierowcy, ciekawe co by zrobił pasażer w przypadku kontroli bez biletu!

    • Adam pisze:

      Kursy, które zgodnie z legendą nie są realizowane w święta, nie będą realizowane również w Święto Trzech Króli. Co do pozostałych kursów, to zależy od decyzji konkretnych przewoźników.

Odpowiedz na „MonikaAnuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bialskibus