Lublin – Biała Podlaska (przez Radzyń Podlaski)

Odwróć kierunek

Kursy na trasie Lublin – Biała Podlaska przez Lubartów, Kock, Radzyń Podlaski, Międzyrzec Podlaski.
Odjazd z Lublina, Dworzec Autobusowy (Dworzec Główny PKS) Al. Tysiąclecia 6

05:45 LA 1-6
06:15 LA 1-6
06:30 LkAo 1-6
07:20 L 1-7
08:25 U 1-7
09:35 LA 1-6
10:20 Lk 1-7
10:59 Dk 1-7
11:35 DkA 1-6
11:50 Lkm 1-7
12:50 L 1-7
13:00 Nop 1-7
13:15 L 1-7
13:42 Lkp 1-7
14:25 Uh 1-7
14:45 LA 1-6
15:27 Lm 1-7
15:45 Lko 1-7
16:10 LAE 1-6
17:05 Dk 1-7
17:30 Dk 1-7
17:50 Uh 1-7
18:17 Dk 1-7
19:25 Dk 1-7

Legenda:
L – nie kursuje 25-26 grudnia, 1 stycznia, pierwszy i drugi dzień Wielkanocy
U – nie kursuje 25 grudnia, 1 stycznia i pierwszy dzień Wielkanocy
D – nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia, 1 stycznia, w Wielką Sobotę, pierwszy i drugi dzień Wielkanocy
N – nie kur­suje w pierw­szy dzień Wiel­ka­nocy oraz 25 grud­nia
A – nie kursuje w niedziele i święta
E – nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
h – nie kursuje 24 grudnia
k – nie kursuje 1 listopada
m – nie kursuje 24 grudnia i 31 grudnia
o – nie kursuje 24 grudnia i w Wielką Sobotę
p – nie kur­suje 31 grud­nia
1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty

Przewoźnicy:
– BP Tour – 05:45, 08:25, 09:35, 14:25, 15:27, 16:10, 17:50
– Garden Service (Garden Express) – 13:00, 14:45
– Jerzy Kostrzewa – 06:30, 10:20, 10:59, 11:35, 11:50, 13:42, 14:55, 15:45, 17:05, 17:30, 18:17, 19:25
– Kazimierz Chabros Kaz Car – 06:15, 07:20, 12:50, 13:15

Odwróć kierunek

Ostatnia aktualizacja: 1 czerwca 2019 r.

316 odpowiedzi na „Lublin – Biała Podlaska (przez Radzyń Podlaski)” - Dodaj komentarz

  • Marzena pisze:

    dzien dobry. jak jutro to jest boze cialo moge sie dostac do bialegostoku. musze tam byc najpozniej do 16. dziekuje

    • Adam pisze:

      Jak chodzi o kursy z Lublina do Białegostoku, jeżeli jutro w Boże Ciało nie będzie żadnych odstępstw, to powinny być połączenia o 6:00, 8:30, 14:55, 16:00. Zaznaczam jednak, że w takie dni jak Boże Ciało przewoźnicy potrafią realizować kursy zupełnie inaczej, tj. wielu połączeń po prostu nie realizować. Wydaje się, że połączenia o 6:00 i 8:30 powinny być, ale nie dam głowy uciąć.

  • Kamila pisze:

    Dzień dobry. Czy busy jutro (Boże Ciało) kursują normalnie? Wiem, że wg rozkładu tak, jednak czy przewoźnik nie ograniczył liczby kursów? I czy każdy z busów jeździ przez Lubartów? Z góry dziękuję za odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam.

    • Adam pisze:

      Należy przypuszczać, że części połączeń nie będzie, nie tylko tych, które nie kursują w święta. Przewoźnicy potrafią ograniczać liczbę kursów. Przez Lubartów raczej kursują wszystkie.

  • Ratajewska Danuta pisze:

    Gdzie mogę wykupić bilety na 17.06.2019 godz 10:20 trasa Lublin-Międzyrzec Podl.1osoba dorosła 1dziecko 6 lat i 1 dziecko 3 letnie

    • Adam pisze:

      Najlepiej u kierowcy. Jak przewoźnik współpracuje z dworcem, to także w kasach na dworcu w Lublinie.

    • Adam pisze:

      Jak chodzi o autobusy z Lublina do Białej Podlaskiej, odjazdy są z przystanku nr 14 na dworcu lub około tego numeru.

  • Magdalena pisze:

    Witam. Interesuje mnie pierwszy kurs z Lublina do Radzynia w niedziele 18.05…Prosze o odp. Pozdrawiam.

Odpowiedz na „aniaAnuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bialskibus