Jerzy Kostrzewa

Firma przedsiębiorcy: JERZY KOSTRZEWA USŁUGI TRANSPORTOWE PRZEWÓZ OSÓB
Imię i nazwisko przedsiębiorcy: Jerzy Kostrzewa
Forma prawna: indywidualna działalność gospodarcza
Numer NIP: 7141180551
Numer REGON: 430774585
Data rozpoczęcia wykonywania działalności: 27 stycznia 1997 r.
Adres głównego miejsca wykonywania działalności: Ostrówek-Kolonia 92, 21-102 Ostrówek, powiat lubartowski, woj. lubelskie
Adresy dodatkowych miejsc wykonywania działalności Ostrówek-Kolonia 23a, Ostrówek-Kolonia, Polska, powiat lubartowski, woj. lubelskie
Telefon: 602 797 137

 • Niezadowlony_Janusz pisze:

  Nie dość ,że często w tych autobusach śmierdzi, brak klimatyzacji to kierowca był bezczelny żeby nie sprzedał dla mojej znajomej biletu ulgowego pomimo tego że jest studentka.

 • Stanisław pisze:

  Dziadowska firma, podają telefon kontaktowy, ale nikt nie odbiera, w ogóle nie można się skontaktować. Dziadostwo totalne.

 • Ewa pisze:

  Totalna porażka. Brak kultury i wychowania ze strony kierowcy. Zarządzał wysiadki na innym przystanku niż ten na który był kupiony bilet, ponieważ nie opłacało mu się jechać dla jednej osoby bo jak twierdził to i tak ma duże opóźnienie w związku z remontem drogi Lublin – Parczew.

 • Ewa Kowalczyk pisze:

  To jest wierutna kpina! Rozkład wisi i na tabliczce przystankowej jak i w internecie podane sa godziny odjazdów z danego miejsca. Wszystko pięknie, tylko człowiek wycgodzi na autobus i to 25 minut przed czasem czeka a tu niespodzianka : autobus nie przyjeżdża. Faktycznie ludzie maja bardzo duzo czasu, żeby pan Kostrzewa bawił sie z nimi w kotka i myszkę. Jesli sie nie umie wykonać obranego zadania lepiej tego nie robić wcale i ustąpić rzetelnym przewoźnikom. I te ceny za podróż rozwalającym sie gratem, często gęsto nie dojeżdżającym na miejsce. Kpina!!

 • Niezadowolona klientka pisze:

  Najgorsza firma. Kierowca kazał zapłacić za bilet 50 zł zamiast 20, bo nie miał jak wydać (mógł oddać kiedy inny klienci zapłacili). Nie poczekał kiedy chciałam wyjąć walizkę, przez co z goniłam 200 metrów busa, który jechał z otwartym bagażnikiem. Nie wspominając o chamskim stosunku do klientów i nie odbieraniu ani telefonu ani smsów. Nie ma jak zrobić rezerwacji.
  Nie pozdrawiam i nie polecam.

 • Kama pisze:

  Dzisiaj 11:15 z Białej P. Kierowca bardzo chamski, nieuprzejmy, klotliwy. Odmówił zatrzymania się na Warszawskiej w Radzyniu mimo że każdy bus tam się zatrzymuje. Ostatni raz jechałem z tą firmą.

 • Kamil pisze:

  Mimo rezerwacji miejsc trzeba było się przepychac w kolejce i zajęliśmy jedne z ostatnich miejsc. Kilka osób z rezerwacją nie wsiadlo. Kierowca nie uprzejmy

 • leosac pisze:

  Proszę mnie traktować poważnie.Wyjazd godz.5.55 potwierdzony z nr.602 797 137 na nr.508 249 480.Dlaczego na bilecie kurs 289/szyfr pisze przyjazd godz.8.04 jak wyjechano 6.15 co stwierdził kierowca.Oj, miejsce wykonywanej działalności,kłóci się z profesjonalizmem i jakością usługi.Z poważaniem

  • Adam pisze:

   Szanowny Panie, zatem potwierdzenia rozkładu dokonywał przewoźnik Jerzy Kostrzewa. To on winien ponosić odpowiedzialność za tę przykrą sytuację.

 • leosac pisze:

  Dzisiaj tj.10.09.2017nieodjechał bus z rozkładu potwierdzonego SMS-em o godz.5.55.Spowodowało to perturbacje na dalsze skomunikowania.Żądam wyjaśnień w tej sprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bialskibus